EN

Yürütücü Yapımcılık

Erler Film 40 yıllık yapımcılık döneminde Amerika'dan Japonya'ya kadar birçok ülke yapımcısı ile ortak çalışmalar yapmış ve büyük Amerikan şirketlerine 'yürütücü yapımcı firma' olarak başarıyla hizmet vermiştir. Yurtdışı ile ilk koprodüksiyon film yapımlarını da Erler Film gerçekleştirmiştir.

İtalya, İran, Yunanistan, Fransa, Hong-Kong ile 46 adet koprodüksiyon film yapmıştır. Bunların arasında Norddeutsche Rundfunk ile 'The Treasure of Priamus' ve Aaron Spelling Productions ile 'The Love Boat' ve ünlü 'Topkapı' filmi de vardır.Erler Film Uzun ve kısa metraj sinema filmlerinin yanı sıra çok sayıda dokümanter nitelikli yapımın da yürütücü prodüktörlüğünü yapmıştır.

Erler Film, zengin ekipman parkı, deneyimli ekibi ve ortak yapımlar konusundaki engin tecrübesiyle, yabancı kuruluşların Türkiye'de çekilecek yapımlarına prodüksiyon hizmetli vermeye hazırdır.

Bu konudaki talepleriniz için 0 216 425 12 50 nolu telefon, 0 216 425 12 69 no'lu fax ve info@erlerfilm.com e-posta adresinden temasa geçebilirsiniz.